Petra and Jochen 

We really did not want to have a professional photographer taking pictures during our wedding day. However we had a photographer - and it was Pavel Dufek. And we were so happy about that! Many of our friends and guests have asked us how long do we know him and how great it is that a friend is taking the pictures. Pavel has became our friend not only to us but to other wedding guests as well. We were travelling with public transport in Prague, we were having sunshine and rain and wind. Pavel has never stopped taking pictures and being everywhere where our guests and we were. And the pictures are great. Showing us and the wedding exactly as it was. He was even helping to take care of our little daughter. Dear Pavel, it was a great day also because of you. A big thanks goes to you! Your pictures show all the emotions and feelings of that day. You were always highly professional, correct and punctual and at the same time friendly, funny and so nice! We can only recommend you to everyone who is still on search for a photographer and no wonder your calendar is always full. You are a great photographer and a great person and your pictures speak for you! Thank you, Petra and Jochen 

Naďa a David

Dobrý den, tak fotky jsou přímo senzační, ještě jednou moc moc moc děkujeme a je jich opravdu hodně 😀 jsou úžasný 🙂

Markéta a Roman

Promiň že píšu tak pozdě, ale.. Jsem ohromená.. Ty fotky jsou naprosto jedinečný, jsi šikulka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Děkujeme moc !!!! Dobrou 😃

Petra

Dobrý den, Pavle, super, děkuji, moc pěkné.

Dadakin

Doporučuji byl snámi poprvé a zapadl okamžitě do naších rodin jak kdyby byl jeden z nás. Fotky jsou perfektní krásná práce.

Sissive

Pana Dufka můžu opravdu doporučit. Nejen, že jsou fotky od něj krásné, ale má i naprosto úžasný přístup a i díky němu pro nás byl náš svatební den opravdu nezapomenutelný. 🙂

Mika07

Úžasný člověk, supr komunikace, moc děkujeme 🙂

I a K

Tak jak začít....
Možná tím, že vám napíšu obrovské DÍKY. Za prvé za skvělý den, za to, jak jste se nám věnoval celé odpoledne a dokázal jste totálně odbourat veškerou stydlivost u nás všech, dokonce i u našeho tatky a to se povede opravdu málokdy 🙂 za druhé za skvělý dárek pro moji mamku, náramně si focení užila 🙂 a za třetí za naprosto dokonalé fotky:-) musím se přiznat, že jsem se pri prohlížení rozbrečela a opravdu vám moc děkuju.
Moc to pro nás všechny znamená, že jsme se konečně, poprvé v životě, kromě mojí svatby, takhle vyfotili celá rodinka..

P.S. myslím, že nebudu jediná, komu ukápne slza

Ještě jednou děkuji.

Bára P.

Dobrý den, mockrát Vám děkuji za fotky. Jsou krásné, opravdu se nám moc líbí. Včera jsem dala Vaše fotky na svůj facebook a sklidily velký úspěch. Tak Vám ještě jednou moc děkuji. Opravdu se Vám moc povedly.

Andrea K.

Ahojky Pavle, tak holky jsou moc spokojené 🙂 Postupně je uveřejňujeme na facebooku, u každé fotky dáváme odkaz na Tvoji stránku na fb, třeba Ti to pomůže k novým klientům 🙂

Karolína K.

Máme z nich fakt radost..předčilo to moje očekávání.

Martina H.

Dobrý večer,fotky jsou moc krásné,děkujeme 🙂 Focení s Vámi bylo úžasné,moc jsem se nasmála:)) Moc se těšíme na zbytek. Jste nejlepší a já přaštastná!!! tisíspětkrát Vám děkuji!!!

Alissa E.

Hi Pavel, I just checked out your portfolio and I wanted to say that you have some great photos there! I can really tell you put a lot of feeling and effort into your photography. Also, I want to thank you for following me on Twitter (medianovak). It’s really an honour to know that people are interested in what my company and I have to offer. Keep up the good work and thank you again!

Alona M.

Thank you very very much for making this day so special))) We look amazing on the photos))) THANK YOU VERY MUCH!!!!!!!!!!!! It was pleasure to meet you both!!!!!!!!!!!


Spolupráce s panem fotografem byla užasná. Byl trpělivý,ochotný a udělal nám téměř na počkání krásné fotky. Bylo mi ctí:-)

Bylo to opravdu příjemné focení a Pavel je velmi milý a komunikativní fotograf. Velmi dobrá spolupráce. Určitě doporučuji.

Příjemná spolupráce. S modelkami komunikuje a přizpůsobuje se jim.

Focení s Pavlem jsem si užila, byl to příjemný den a výsledná fotka se moc povedla! Zároveň jsem moc ráda poznala jeho paní, děkuji za pár vizážistických tipů!:)

Moc fajn fotograf (milý, sympatický, vtipný...) focení jsem si užila. DĚKUJI za další zkušenost. DOPORUČUJI ps:A dělá vynikající kávu=o)

Pavel je prima fotograf 🙂 Ani jsem nečekala, že focení tak rychle uteče. Moc mu děkuji, stejně tak jako jeho ženě za vizáš. Opravdu pohodové focení a pěkné fotky k tomu...

Skvělá spolupráce, uvolněná atmosféra, příjemné focení, a krásný fota!!též doporučuju!Skvělej fotograf a příjemná vizážistka!

Díky Pavle za pohodovou a rychlou spolupráci.... Pavla můžu jedině doporučit....

Focení s Pavlem bylo super! Spolupráci s ním doporučuji! :o)

Výborné nápady ..... skvělí fotograf .. i dobrý vizážista 🙂 .. .. Perfektní atmopsfera ... co dodat 🙂

Pavel, je super fotograf, sympatický, milý a s dobrými nápady a taky hodně usměvavý :)
Těším se na fotky a případně naše další focení!