Moje svatební alba jsou vyráběny ručně, přímo tady v České republice a v Itálii, na zakázku pro každého klienta. Tyto alba jsou vytištěny na kvalitní archivní fotografickýo papíru. V podstatě to znamená, že barvy nebudou slábnout ani se časem zhoršovat, takže vydrží po celá staletí! Tato alba můžou ležel v otevřené poloze, jak můžete vidět níže. K dispozici jsou plátěné a kožené potahy knih včetně dalších možností jako ručně psané kaligrafie na první straně. Vyprávějí o vašem svatebním dni skutečně velkolepým stylem, s něčím fyzickým, co lze předvádět všem svým přátelům a rodině po mnoho dalších let. Mým cílem je a vždy byl, aby jste měli své vlastní album. Pojďme to udělat stejně.

Ruční výroba

Do rozměru 50 x 50 cm

Maximální možnost personifikace

Vyvolávané fotografie, ne tisk

pro detailní návrh mi napište

Limited Edition Wedding Album
Limitovaná Edice
Kiss Wedding Album
KISS Books
Kiss Wedding Album
KISS Books
kiss books

OBRAZY, PLÁTNO, TISK

Pro detailní nabídku mi prosím napište.

Zde je jen malá ukázka možností tisku fotografií a jeji umístěnína různé desky. Je na výběr neskutečné množství barev a odstínů, velikostí a finálních úprav.

Nedělám sériový tisk v labu. Finální obraz vždy řešíme společně podle vašeho interiéru, umístění, nasvícení a dalších faktorů. Aby výsledek byl maximálně reprezentativní a příjemný na první pohled.

wallart_esploso
GraphiStudio-WallArt-Pavel-Dufek-Photography-3
foto obraz